Çephe Tabelası

Erdem-Hastanesi-Tabela-Tasarimi

Bu bölümde binaların dış cephelerine monta edilen büyük metrajlı dev tabelalar ve kullanılan kutu harfleri inceleyeceğiz. bilindiği üzere Yol ve ana yollarda dikkat çekici reklamlı tabelaların müşteri kitlenize bir adım daha ulaşma konusunda işe yaradışı şüphesizdir. kimi firmalar sırf bu nedenleri düşünerek her gün milyonlarca insanın geçtiği yerlerde iş yeri kurar ve dış cephelerine büyük [...]

Davamı

Paslanmaz kutu harf tabela

Kompozit-Panel-Ureri-Kutu-Harf-Tabela1

Web sayfamızın bu bölümünde sizlere paslanmaz kutu harf tabela üretimlerimiz den örnekler sunacağız. Paslanmaz kutu harf tabela üretim bakımından en meşakatli ve hassas üretim safhalarından geçtiğinden dolayı üretimi oldukça zordur ve teçrübeli ustalar tarafından itina ile hazırlandığında oldukça şık ve zarif bir tabela modelidir. Paslanmaz kutu harf tabela örneklerini incelemek için tıklayınız.

Davamı

Pleksi Kutu harf tabela

kompozit-panel-uzeri-kutuharf-tabela1

İnternet sitemizin bu bölümünde sizlere  geçmişte ürettiğimiz ve üretmeye devam ettiğimiz pleksi kutu harf tabela örneklerini sunacağız. Pleksi tabela üretiminde kullanılan pleksi renk ve ışık düzenekleri müşterinin istek ve arzusuna göre değişmekte olup , kimi tabelalarda led aydınlatma ve farklı filorasan aydınlatmalarla güçlendirilmiştir. Üretmiş olduğumuz pleksi tabelaları incelemek için tıklayınız.

Davamı

Işıklı Tabela çeşitleri

Led-Aydinlatmali-Kutu-Harf-Tabela

Üretmiş olduğumuz ışıklı tabelaları tamamen erkonomik ekonomik ve firmanızın uzak ve yakından harf marka logo ve amblemlerini temsil edecek şekilde ışıklandırmaktayız.Bu bölümde sizlere geçmişte üretmiş olduğumuz ışıklı tabelalardan örnekleri bu bölümden sunacağız. Yapmış olduğumuz ışıklı tabelaları incelemek için tıklayınız

Davamı

Tabela Fotoğrafları

Led-Aydinlatmali-Kutu-Harf-Tabela-yandan

Bu bölümde sizlere üretmekte olduğumuz tabela çeşitlerinin fotoğraflarını güncel olarak periyodik şekilde sizlerle paylaşacağız.   Yılların verdiği tabela ve reklam tecrubelerimizi bir arada sizlere sunmaktayız. Ortaya cıkan her tabela ve üretim, siz değerli müşterilerimizin menuniyeti nin göstergesidir.    

Davamı