Tabela Çeşitleri

Pleksi Tabela

11

 Bu bölüm de üretmiş olduğumuz pleksi tabelaları paylaşmaktayız. Pleksi malzemesinin çok renkli ve çok çeşit olması düşünülerek hazırlanmış olan pleksi tabelalar kimi zaman yönlendirme tabelası olurken kimi zaman tezgah ve markanızın kompleksindeki logonuz ola bilmekte. Pleksi tabelalar için aşağıdaki örnekleri inceliye bilirsiniz. 

Davamı

Yön Tabelası çeşitleri

isimlik-yontabelasi

Çok Çeşitli Kapı isimlikleri olduğu gibi resmi kurum ve kuruluşlar için hazırlamış olduğumuz seri standart profillerden oluşan yön tabelası isimliklerde yapmaktayız. Bu isimlik yönlendirme çeşitlerini dilerseniz aşağıda inceliyerek örneklendirilim.    

Davamı

Neon tabela

neontabela_3-table

Işık kümelerinin en çarpıcı ve en dikkat çekici tabela çeşitlerinden olan neon kutu harf tabela, ve neon çif şerit geriden aydınlatmalı ne on tabelalardır. Tarımızca üretilmiş devasa boyutlarda olan neon tabelalardan birkaçını bu bölümden inceliye bilirsiniz.

Davamı

Çephe Tabelası

Erdem-Hastanesi-Tabela-Tasarimi

Bu bölümde binaların dış cephelerine monta edilen büyük metrajlı dev tabelalar ve kullanılan kutu harfleri inceleyeceğiz. bilindiği üzere Yol ve ana yollarda dikkat çekici reklamlı tabelaların müşteri kitlenize bir adım daha ulaşma konusunda işe yaradışı şüphesizdir. kimi firmalar sırf bu nedenleri düşünerek her gün milyonlarca insanın geçtiği yerlerde iş yeri kurar ve dış cephelerine büyük [...]

Davamı

Paslanmaz kutu harf tabela

Kompozit-Panel-Ureri-Kutu-Harf-Tabela1

Web sayfamızın bu bölümünde sizlere paslanmaz kutu harf tabela üretimlerimiz den örnekler sunacağız. Paslanmaz kutu harf tabela üretim bakımından en meşakatli ve hassas üretim safhalarından geçtiğinden dolayı üretimi oldukça zordur ve teçrübeli ustalar tarafından itina ile hazırlandığında oldukça şık ve zarif bir tabela modelidir. Paslanmaz kutu harf tabela örneklerini incelemek için tıklayınız.

Davamı

Pleksi Kutu harf tabela

kompozit-panel-uzeri-kutuharf-tabela1

İnternet sitemizin bu bölümünde sizlere  geçmişte ürettiğimiz ve üretmeye devam ettiğimiz pleksi kutu harf tabela örneklerini sunacağız. Pleksi tabela üretiminde kullanılan pleksi renk ve ışık düzenekleri müşterinin istek ve arzusuna göre değişmekte olup , kimi tabelalarda led aydınlatma ve farklı filorasan aydınlatmalarla güçlendirilmiştir. Üretmiş olduğumuz pleksi tabelaları incelemek için tıklayınız.

Davamı

Işıklı Tabela çeşitleri

Led-Aydinlatmali-Kutu-Harf-Tabela

Üretmiş olduğumuz ışıklı tabelaları tamamen erkonomik ekonomik ve firmanızın uzak ve yakından harf marka logo ve amblemlerini temsil edecek şekilde ışıklandırmaktayız.Bu bölümde sizlere geçmişte üretmiş olduğumuz ışıklı tabelalardan örnekleri bu bölümden sunacağız. Yapmış olduğumuz ışıklı tabelaları incelemek için tıklayınız

Davamı