Tabela Fotoğrafları

Pleksi Tabela

11

 Bu bölüm de üretmiş olduğumuz pleksi tabelaları paylaşmaktayız. Pleksi malzemesinin çok renkli ve çok çeşit olması düşünülerek hazırlanmış olan pleksi tabelalar kimi zaman yönlendirme tabelası olurken kimi zaman tezgah ve markanızın kompleksindeki logonuz ola bilmekte. Pleksi tabelalar için aşağıdaki örnekleri inceliye bilirsiniz. 

Davamı

Tabela Fotoğrafları-1

tonbak-plus-pleksi-kutuharf-tabela3

Son günlerde üretmiş olduğumuz ve montajını yapmış olduğumuz kutu harf tabela diğer tabela çeşitlerini bu bölümden sizlerle paylaşmaktayız. Tüm fotoğraflar tarafımıza ayit olup, montaj tasarım ve imalat tarafımıza ayittir. Sizler hayal edin ve  hayalerinizi bizlerle paylaşın size en uygun tabelayı sizler için üretelim ve montajını en itinalı bir şekilde dilediğiniz zaman aralığında tabela nızı üretip [...]

Davamı

Tabela Fotoğrafları

Led-Aydinlatmali-Kutu-Harf-Tabela-yandan

Bu bölümde sizlere üretmekte olduğumuz tabela çeşitlerinin fotoğraflarını güncel olarak periyodik şekilde sizlerle paylaşacağız.   Yılların verdiği tabela ve reklam tecrubelerimizi bir arada sizlere sunmaktayız. Ortaya cıkan her tabela ve üretim, siz değerli müşterilerimizin menuniyeti nin göstergesidir.    

Davamı