Tabela Modelleri
23 Aralık 2019

Bayi Tabelaları

  Özellikle bir kurumsal yapıya bürünen ve tüm Türkiye’de yaygın bayilik ağlarıyla hizmetler sunan firmaların Türkiye geneli bayi tabela üretim, montaj ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.
23 Aralık 2019

İsimlik Tabelaları

Kurum ve işletmelerde birimleri tarif eden veya bir hastanenin tüm bölümlerinin ve doktor , bölüm ve birimlerin isimlerinin yer aldığı isimlik yön tabelalarını, bir çok malzeme […]
23 Aralık 2019

İş Güvenliği Tabelaları

  Yoğun risk içeren alanlarda kullanılan iş güvenlik levha ve tabelalar, risk seviyesi ve yaşanabilecek olumsuz bir durumun standartlar ile belirlenen ve şantiye üretim gerektiren alanlarda […]
23 Aralık 2019

Neon Yazı Tabela

Bir diğer tabela türü ve modeli olan neon malzemeden oluşturulan, neon trafolarıyla cam mamulün içerisinden farklı bir ışık yoğunluğunun sunularak dış cephelerde ve iç mekanlardan kullanılan […]
23 Aralık 2019

Vinil Germe Tabela

Dökme vinil, çekme vinir yanı sıra avrupa vinillerin dijital baskı uygulanarak içerisine baskı yapılması sonrasında demir konstrüksiyonlara gerilerek hazırlanan tabela modelidir.
23 Aralık 2019

Ledli Tabela

  Aydınlatma bakımından özellikle düşük enerji ve yüksek etkileşimli,  birçok rengin sunulabildiği led döşenmiş tabela modelidir. Kutu Harflerin içerisine led döşenerek kullanılır ve tarafımızca üretilir.
23 Aralık 2019

Kompozit Oyma Tabela

Çeşitli marka ve modellerde kompozit panel dış cephe kaplama malzemelerinin üzerine kesilerek, çeşitli pleksi ve ışık geçirgen malzemelerle harflerin sunulmasının sağlandığı oyma tabela lardır. 
23 Aralık 2019

Ahşap Tabela

  Diğer tabela üretimine göre yoğun olarak, ahşap malzemelerin cnnroter kesici uçlar ile kesilerek ve dilinerek hazırlanan, harf ve ürünlerin aydınlatılıp özel cila ve koruyucularla sunulan […]
23 Aralık 2019

Dijital Baskı Tabela

Malzeme olarak vinil, pleksi, dekota gibi bir çok malzemeye dijital olarak basılması ve sonrasında yüksek çözünürlüklü görsellerle donatılması sonucunda oluşan tabela çeşidine dijital baskı tabela denilmektedir.
23 Aralık 2019

İş Yeri Vinil Kaplama

Yoğun olarak AVM ve İç dekorasyonun çalışmalarının sürdürüldüğü zaman diliminde, dış cephelerinin kurum görselleri ile dijital baskıya aktarılarak, vinil malzemesine basılıp gerilmesi işlemidir.
23 Aralık 2019

Eczane Tabelası

Cadde üzerinde yer alan gerek nöbetçi eczanelerin fark edilmesi için gerekse eczane ebat ölçek ve renklerinin yer aldığı standartlar ile belirlenmiş eczane tabelaları modellemekte ve ekiplerimizce […]
23 Aralık 2019

İnşaat Tabelası

Yapımının sürdüğü ve belediyeler tarafından firma yüklenici firmasının genel bilgileri ve proje mimarlarının bilgilerinin olduğu inşaat ruhsat tabelaları yanı sıra yapı görselleriyle sunum tabelaları dır
23 Aralık 2019
Totem yol tabelası

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme konusu düşünüldüğünde, yol, bina, işletme birim ve içerideki kurumsal yapıyı yansıtan isimlik olarakta nitelendirilen en önemli tabela çeşitlerinden biri de yönlendirme tabelaları dır.
23 Aralık 2019

Çatı Tabelası

İşletmelerin dış cephelerinde yer alan çatı tabelaları, işletmenin uzak mesafeden ve prestijli bir şekilde sunulması için işletme çatılarına monte edilen tabela modelleri arasındadır. 
23 Aralık 2019

Cephe Tabelası

Binaların dış cephelerinde yer alan tabela çeşidi olup, ışıklı , ışıksız ve farklı varyasyonlarla güçlendirilmiş, dikkat çekici tabela modelidir. Yoğunluklu olarak yola bakan cephelerde kullanılır.
23 Aralık 2019

Totem Tabela

Özellikle uzak mesafelerden görünür olması gereken işletme ve sanayi kuruluşları, petrol ofisleri gibi kurum ve kuruluşların tercih ettiği totem tabela birçok modele sahiptir.
23 Aralık 2019

Pleksi Tabela

Ürün özellikleri bakımından, paslanmaz ve uzun ömürlü olması yanı sıra ısıl işlem görek şekilleneceği gibi, çeşitli kesim makinalarında kesilerek de üretilen bir tabela çeşididir.
23 Aralık 2019

Kutu Harf Tabela

Günümüzün en modern ve kullanım bakımından yoğun olarak kompozit zeminde , alüminyum , pleksi ve benzeri malzemelerden üretilen kutu harf tabela yoğun olarak tercih edilmektedir.
23 Aralık 2019

Işıksız Tabela

Gün ışığının yeterli olduğu alanlarda ve aydınlatmaya gerek duyulmayan alanlarda yoğunluklu olarak kullanılan diğer tabela çeşitlerine göre Işıksız tabelalar ekonomik nedenlerle tercih edilir
16 Aralık 2019

Işıklı Tabela

Genel olarak işletmelerin giriş kısmında kullanılan tabelalar, belirli bir dizayna uygun olarak tasarlanırken, elbette ki bazı teknik özelliklere sahip olmaktadır. Kullanılan tabelalar, aydınlatma sistemleri ile birlikte […]
WhatsApp chat