Uzun yıllardır reklam , açık hava reklamcılık konularında hizmetler veren firmalar bünyesinde çeşitli kadrolar ile çalışmalar yürüttükten sonra kendi bünyemizde yapılanarak bu mesleği yapma yolunda çalışmalar başlatık. İki ortak olarak başlayan firmamız gün geçtikçe çeşitli firmalara ve bunun yanı sıra tabela firmalarına fason yan hizmetler sunarak ajanslarının bünyesinde çözüm ortağı olarak atölye çalışmalarında bulunduk.

Reklam sektöründe yapılan işlerin arkasında durarak çok çeşitli performanslar sunan Tabelaciyiz sektördeki menuniyet ve kararlılık doğrultusunda siz müşterilerimize hizmetler sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetleri detaylandırarak zaman içresinde web de arşivleyerek sunmaktayız. Buradaki amacımız siz müşterilerimize kendi yaptığımız tabela çeşitlerini sunmak ve çeşitlilik ve görselliğin dekoratif malzemeler kullanarak farklı tabelalar üreterek örneklendirmektedir.
Çok çeşitli tabela reklamları olduğu gibi bunların nerede nasıl kulanılacağı nasıl uzun ömürlü olacağı konularınd amüşterilerimize danışmanlık hizmetleride sunmaktayız.

Bunun yanı sıra online olarak sizler bize istemiş olduğunuz tabela çeşidini tarif ederek ve ölçülendirerek bizlere iletmeniz yoluyla tabela fiyatlarını sizlere yaklaşık bir şekilde sunmamız ve ön calışma yapmamız mumkundur. Tabelayı takacağınız cephenin durum ve zemin maksadıylada yer etüdü ön keşif hizmetleride yapmaktayız.

Firmanıza en uygun tabelanın nasıl olacağı ve ödeme koşullarıyla sizin bütcenizi yormıyacak ekonomik tabela çözümleri sunan firmamız. Müşteri menuniyeti odaklı çalışmalaryaparak geçmişten günümüze birçok tabela üretmiştir.

Web Sayfamız da yayınlanan tüm tabela örnek ve resimleri tarafımızca yapılmış olup farkli sitelerde gördüğünüz kopya çalışmaları aldanmayın arıyıp sora bilirsiniz. Kendi atolyemizde farklı şirketlere fason çalışmalar sonucunda ajnas sitelerinde ve çözüm ortaklarımızda bizim yapmış olduğumuz tabelaların fotoğraflarını kullanmaktadır. Bu kulanım bizim bilgimiz dahilindedir. Bilgimiz dahilinde olmayan yayınlar bizlerin kopyaalrıdır ve kıyaslamalarda bizleri arıyıp danışa bilirsiniz.
WhatsApp chat